Skip to content

Nabídka  Služeb 

RESTAURACE

Připravili jsme pro vás jídelníček, který je bohatý na živiny a zdravý. Jsme si jisti, že vám bude chutnat. Našim hostům nabízíme možnost stravování přímo u nás, kde se snídaně podává formou bufetu, kde si každý může vybrat. Můžete si vybrat, jaký druh stravování je pro vás ideální. nabízíme stravování formou polopenze nebo plné penze. to samozřejmě ocení velké skupiny, školy, střední školy a samozřejmě i mateřské školy.

Služby

Cykloprodejna A Cykloservis

Jsme milovníci jízdních kol a víme, že vy také. Proto jsme se postarali o to, aby náš penzion měl vše, co potřebujete k tomu, abyste si pobyt u nás užili. Náš obchod se nachází pouhých 50 metrů od penzionu a nabízí veškeré vybavení, které potřebujete pro své vyjížďky na kolech i pro své děti. Dokonce máme i servis, kde vám kolo opravíme a uvedeme zpět do plného stavu.

 

Služby

Ski servis 

Rádi s vámi lyžujeme na sjezdovkách i běžkách a chceme vám pomoci, abyste si čas strávený na sjezdovkách užili co nejlépe. V našem spřáteleném servisu vám pomůžeme odstranit případné problémy na vašich lyžích, navoskujeme je a nabrousíme jejich hrany, aby byly pěkně připravené pro jízdu na svahu.  zajistíme vám kompletní servis vašich lyží, běžek ,bobů abyste se mohli soustředit na to nejdůležitější: na zábavu!

Služby
Služby
Služby

Powered by Chata Bajama© 2022